Waluty
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O mnie

Cześć. Nazywam się Ania i chciałam podzielić się z Wami swoją pasją. Tutaj znajdziecie kilka słów dlaczego tak a nie inaczej się stało, że dziś możecie tutaj ten opis o mnie przeczytać.

Zainspirowała mnie do tego wszystkiego muzyka, a raczej miłość i pasja, z jaką podchodzą do niej moi znajomi, rodzina, przyjaciele.

Ludzie, którymi od lat się otaczam to muzycy.

Sama wychowywałam się na muzyce z winyli, a tata najczęściej raczył mnie muzyką Ska, Punkiem czy Reggae. Nie brakowało w moim życiu również Metalu (i nie chodzi tu o śruby w kolanie po operacjach!) czy Latyny. Podobno gdy się słucha wszystkiego to jednak niczego… ale ze mną tak nie było. Czułość na dźwięki pozwala delektować się nie tylko każdym koncertem czy płytą, ale nawet próbą znajomych czy graniu przy ognisku.

 

Jeśli chodzi o perkusję, to zakupiłam pada i pałki... i z wielką energią i zaangażowaniem podeszłam do lekcji… tzn. nazywajmy rzeczy po imieniu – do próby nauki gry na tym instrumencie. Okazało się, że braki mam w podstawach rytmiki i niestety nic dobrego z tego nie wynikło. Nie chciałam jednak odchodzić od tego perkusyjnego świata… i wtedy zrodził się pomysł, którego efekt widzicie tutaj w postaci DrumShapes.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl