Waluty
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Nieśmiertelniki to, w swoim pierwotnym zastosowaniu, elementy służące do identyfikacji poległego lub rannego na polu walki żołnierza. Na małej blaszce wytłaczano dane posiadacza, a sam pomysł na takie wykorzystanie tego rodzaju biżuterii, narodził się tysiące lat temu! W starożytnym Rzymie co prawda nie mówiono o nieśmiertelnikach, ale o signaculum, co jednak oznaczało dokładnie to samo.

Aktualnie nieśmiertelniki nie są przeznaczone już tylko dla mężczyzn i nie muszą służyć jedynie w tak drastycznych sytuacjach, jak te z wojen. Mogą być one wyjątkowym podarunkiem dla kogoś, kogo darzymy głębszym uczuciem. Ze względu na swoją historię ich wartość sentymentalna zdaje się być jeszcze większa. Nie muszą już także zawierać danych Osobowych - mogą sprawić, że osoba nosząca go, będzie mogła być identyfikowana na przykład jako miłośnik perkusyjnych brzmień. Rzymianie swoje “signaculum” wykonywali głównie z ołowiu.

My nasze nieśmiertelniki wykonujemy z talerzy perkusyjnych! Używamy do tego brązu B20, a musicie wiedzieć, że ten stop metali jest tak trwały, że niemal “nieśmiertelny”.

Mamy nadzieję, że nasza biżuteria przypadnie do gustu wszystkim, ale przede wszystkim ludziom, którzy kochają perkusję tak samo jak my - miłością głęboką i nieśmiertelną!

Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie i kogoś bliskiego!

Nieśmiertelniki

Nieśmiertelnik Nieśmiertelnik
Producent: DrumShapes
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nieśmiertelnik Shiny Nieśmiertelnik Shiny
Producent: DrumShapes
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej

W tej kategorii znajdziesz nieśmiertelniki w najbardziej popularnym kształcie.

Sprawdź aktualną dostępność oraz pamiętaj, że nieśmiertelniki mogą się delikatnie różnić od siebie (talerze perkusyjne, z których są zrobione, są kute ręcznie - co nadaje unikalny wygląd każdej rzeczy, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl